gohome
tytul: KONKURS na Scenariusz FILMOWYtytul: Wystawa edukacyjnatytul: Konkurs Zielone kino - wyniki!tytul: Wrocław - relacjatytul: Zielona Góratytul: Bielsko - Biała - 11 maja 2013tytul: Bydgoszcz tytul: Katowice - 7 - 8 czerwca 2013

Gorzów Wielkopolski - 26 - 27 kwietnia 2013

2013-06-03

26 kwietnia Festyn Zielonego Kina
27 kwietnia akcja Zamień elektroOdpady Na Kulturalne Wypady


Przygotowania do gorzowskiej edycji akcji Zamień elektroOdpady Na Kulturalne Wypady rozpoczęły się już w lutym. Bardzo zależało nam na pozyskaniu atrakcyjnych biletów i wejściówek dla uczestników naszej akcji, stąd też zwróciliśmy się przede wszystkim do instytucji kulturalnych oraz klubów sportowych cieszących się największą popularnością wśród gorzowian. Udało się nam pozyskać ponad 700 biletów, które gorzowianie mogli wymienić za przyniesiony zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny.


Mimo deszczowej aury w sobotę 27 kwietnia na Bulwar Zachodni przybyła rekordowa ilość gorzowian, co miało przełożenie na ilość zebranych elektroodpadów: łącznie podczas kilkugodzinnej akcji udało nam się zebrać ponad 4 tony elektroodpadów!

Tym samym Gorzów ustanowił rekord w ilości zebranego sprzętu w dotychczasowo realizowanych zbiórkach!


Mamy nadzieję, że kolejne miasta gdzie będzie realizowana akcja pobiją nasz rekord i dzięki temu odpady, które niewłaściwie zutylizowane mogłyby stanowić zagrożenie dla środowiska trafią do profesjonalnego recyklingu i odzysku. Mieszkańcy Gorzowa Wielkopolskiego będą mogli zaś spędzić miło czas w Filharmonii, kinie czy też na basenie dzięki otrzymanym biletom.


minminminminminminminmin
miniaturaminiatura
miniaturaminiaturaminiatura
miniaturaminiatura