gohome
tytul: Za elektryczne śmieci mieszkaniec zapłaci dwa razy!tytul: Ustawa z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2013 r. poz. 21tytul: Elektrozbiórki - Warszawatytul: Oddaj komórkę do recyklingu!tytul: Elektrośmieci napędzają szarą strefętytul: Żarówkowi ściemniacze!tytul:  Eko Strefa na Wyspie Słodowej we Wrocławiutytul: 20 tysięcy telefonów na 20te Sprzątanie Świata

Konkurs fotograficzny „Elektroodpady i zużyte baterie w obiektywie”

2013-08-13

Interesujesz się fotografią amatorsko lub profesjonalnie? Chcesz wziąć udział w promowaniu właściwych postaw względem środowiska naturalnego i wygrać nagrodę, którą sam sobie wybierzesz? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś: „tak”, ten konkurs jest dla Ciebie! Czas - do 31 pażdziernika!


Interesujesz się fotografią amatorsko lub profesjonalnie? Chcesz wziąć udział w promowaniu właściwych postaw względem środowiska naturalnego i wygrać nagrodę, którą sam sobie wybierzesz? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś: „tak”, ten konkurs jest dla Ciebie!

Do 31. października br. można nadsyłać zdjęcia, które odniosą się do kategorii:

  • Nie porzucam, nie wyrzucam (fotografie pokazujące pozytywną praktykę w postępowaniu z elektroodpadami i zużytymi bateriami);
  • Epizod z życia elektrośmieci i zużytych baterii (fotografie pokazujące fragment historii, która wydarzyła się z udziałem zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego);
  • Drugie życie elektrośmieci i baterii (fotografie ukazujące elektroodpady i zużyte baterie, które dostały „drugie życie” w wyniku procesu odzysku).


Wakacje sprzyjają kreatywnemu spędzaniu czas na łonie natury. Wystarczy zabrać ze sobą na odpoczynek aparat fotograficzny!

Po zakończeniu terminu nadsyłania zdjęć, fotografie oceni profesjonalne jury.
W finale zwyciężą trzy fotografie, a ich autorzy sami zaproponują, co z asortymentu sprzętu do fotografowania wybierają dla siebie jako nagrodę!

Przewidziane jest również zorganizowanie wystawy plenerowej nagrodzonych oraz wyróżnionych prac w konkursie.

Regulamin, dokumenty zgłoszenia oraz informacje o nagrodach znajdują się tutaj: www.erp-recycling.pl

Organizatorem konkursu jest Europejska Platforma Recyklingu, a koordynatorem Fundacja Zielony Horyzont.

źródło: www.ulicaekologiczna.pl


miniaturaminiatura
miniaturaminiaturaminiatura
miniaturaminiatura