gohome
tytul: Oddaj komórkę do recyklingu!tytul: Konkurs fotograficzny „Elektroodpady i zużyte baterie w obiektywie”tytul: Elektrośmieci napędzają szarą strefętytul: Żarówkowi ściemniacze!tytul: 20 tysięcy telefonów na 20te Sprzątanie Światatytul: PSZOK – czyli gdzie możesz pozbyć się problematycznych odpadów komunalnych?tytul: Ustawa śmieciowa: odzyskujemy znacznie więcej surowców wtórnychtytul: Wystawa *Zbieraj elektrośmieci* - gdzie byliśmy?

Eko Strefa na Wyspie Słodowej we Wrocławiu

2013-09-04

W dniach 14-15 września na Wyspie Słodowej we Wrocławiu odbędzie się wielowymiarowe ekologiczne wydarzenie pn. EKO STREFA NA WYSPIE.


Zróżnicowany program wydarzenia zapewnia atrakcje zarówno dla najmłodszych, ale i dla młodzieży oraz studentów. Sobota będzie pod znakiem kultury niezależnej, w niedzielę zaś warsztaty, filmy, zbiórka elektro odpadów oraz piknik dla całych rodzin. EKO STREFA pokaże że, Wyspa Słodowa to miejsce czyste, przyjazne i otwarte na mieszkańców.

Eko Strefa to dwa dni pełne zabawy, nauki, odpoczynku i zakupów. Wydarzenia będą odbywały się w 4 specjalnie przygotowanych strefach:

STREFA I. NAMIOT CYRKOWY (SZTUKA, MUZYKA, WARSZTATY, FILMY, EKO)

STREFA II. WROCŁAWSKI – MEGA BAZAR (FASHION, LIFESTYLE, EKO)

STREFA III. STANOWISKO ODBIORU ELEKTRO ODPADÓW (EKO)

STREFA IV. PIKNIK / LEŻAKOWNIA (GASTRO, CHILLOUT, EKO)

więcej informacji na profilu facebook Eko Strefy


miniaturaminiatura
miniaturaminiaturaminiatura
miniaturaminiatura