gohome
tytul: Niewolnicy konsumpcyjnego stylu życia tytul: Podaj dalej - bezgotówkowa wymiana nietrafionych prezentówtytul:  Zakupy świąteczne w internecie - infografikatytul: *Pieniądze Ekstra* zdradzają tajemnice wyprzedaży. Na co uważać kupując przecenione?tytul: Unia Europejska chce wycofać mocne odkurzaczetytul: Z miłości do mody i środowiska – Eko Fashion Weekend 2014tytul: Guiyu - największe cmentarzysko elektrośmieci na świecietytul: Wystawa *Zbieraj Elektrośmieci* - nowe terminy

Ile działa tablet za 1 zł sprzedany przez Orange

2014-01-16

Czyli jak szybko powiększamy ilość elektro - śmieci.


"Trafione prezenty cieszą podwójnie" - takim hasłem Orange reklamowało promocję, w której za 1 zł można było dostać nowy tablet. Klienci, którzy z niej skorzystali, jednak się nie ucieszyli. Tablety po dwóch tygodniach psują się na amen.


Tablety dostawał każdy klient, który w Orange wykupił Neostradę, internet mobilny lub abonament na telefon komórkowy. Do wyboru były dwa urządzenia za złotówkę: Pentagram Tab 7.6 Dual Core lub Alcatel One Touch Evo7. Szybko jednak entuzjazm klientów zamienił się w zdenerwowanie. Okazało się, że tablet Pentagram przysparza wielu kłopotów.

Klienci Orange dali temu wyraz na oficjalnym forum internetowym telekomu. "Nie ma się co cieszyć na ten tablet. Polecisz szybciutko do Orange oddać go na gwarancję. Jak się wyładuje, to już koniec!" - ostrzega internautka podpisująca się nickiem "niuteczek5". Potwierdza to "myszka241981": "W moim Pentagramie stało się to samo, a miał być to prezent dla mojej córki. Nie kupujcie czegoś, co polecają przedstawiciele albo sprzedawcy". Z kolei inny internauta ("morgan80") pisze o konieczności wizyt w serwisie: "Kupiłem ten tablet na początku grudnia 2013, a już 8 grudnia, po pierwszym rozładowaniu, nie dał się włączyć. Serwis i czekanie na naprawę do 30 grudnia. Po naprawie działał też tylko do rozładowania i powtórka z rozrywki".

Czytaj dalej na www.wyborcza.biz


miniaturaminiatura
miniaturaminiaturaminiatura
miniaturaminiatura